wtorek, 6 sierpnia 2013

Zaślubiny.

Z wielką radością zawiadamiamy o ślubie Rubeusa Hagrida oraz Olimpii Maxime.
Jak się dowiadujemy od naszego informatora (wiernego przyjaciela narzeczonych) miłość między leśniczym a nauczycielką rozwijała się już od jakiegoś czasu. Na początku było to niewinnym zauroczeniem, które jak widać przerodziło się w wielką miłość.
Posiadamy również informacje, że Olimpia dostała pracę w Hogwarcie. Jak się okazało, posadę nauczyciela obrony przez czarną magią.
Możemy więc twierdzić, że klątwa nad tą posadą jednak istnieje... Jak pamiętacie pisaliśmy o nie dawno zatrudnionym nauczycielu tego przedmiotu. Czyżby już zrezygnował? Postaramy się to sprawdzić.
A bez znaczenia czy klątwa istnieje czy nie, składamy serdeczne życzenia narzeczonym. Cała redakcja życzy wam pomyślności i małego- wielkiego motomstwa.
Redaktorka Puchonka

8 komentarzy:

 1. Nareszcie się ożenili, czekałam na to. :D Świetny blog, taki nietypowy. Życzę wieeeeelu pomysłów! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać było jak podczas Turnieju Trój magicznego ciągnęło ich ku sobie. Także cieszę się, że się w końcu pobrali. Tak jak pisałam na fejsie, wasz blog jest świetny i taki nietypowy. Wpadłyście na świetny pomysł tworząc go. Pozdrawiam i życzę weny do pisania kolejnych takich wspaniałych notek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trójmagicznego piszemy łącznie ^.^

   Usuń
 3. Jest dobrze, ale niektóre posty są beznadziejne, jak np. ten o niespuszczeniu wody przez Goyle'a.. ale ogólnie blog bardzo dobry, oby tak dalej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam napomknąć, że macie taki świetny szablon, a go sknociliście i jest źle ustawiony. Wstydzilibyście się tak niszczyć dobrą pracę .___.

  OdpowiedzUsuń
 5. wybaczcie ale inaczej tego szablonu nie można ustawić -.-

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się szablon podoba.Nie ma co narzekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. fajnie że jak ktoś wam wytknie w komentarzu błąd to go usuwacie ;/.

  OdpowiedzUsuń