piątek, 2 sierpnia 2013

Czy pamiętacie historie kamienia filozoficznego? Jego moc?
Myślę, że każdy pragnie przedłużyć swoje życie lub chociaż mieć świadomość, że może. Mamy pewną wiadomość dla takich osób. Otóż jak się okazało potomek Galate'y Merrythought, dawnej nauczycielki obrony przed czarną magią w szkole Magii i Czarodziejstwa  pracuje nad specjalnym eliksirem.
Już wyjaśniam jego działanie. Jak mówi Martin Merrythought: 'Otóż mój eliksir zapewni młodość i piękno wyłącznie czarownicom. Nie mogę zdradzić jego składu, ale jego działanie zapewnia lepsze samopoczucie, zdrowie co prowadzi do przedłużenia naszego czarodziejskiego życia. Nie jest to eliksir nieśmiertelności, gdyż nie praktykuje czarnej magii.'.
Eliksir, który poprawia zdrowie, czy może przedłużyć życie? A jeśli spadnie na nas jeden z mugolskich urządzeń nazywanych samolotem? Czy wtedy Drogie Panie takowy eliksir nam pomoże?
Redaktorka Puchonka


2 komentarze:

  1. Eliksir młodości <33 Przydałby się ;3

    OdpowiedzUsuń
  2. Boże, na takie coś właśnie czekałam! Zajebisty "blog" !! KOCHAM WAS ♥ To nie to samo co głupie historyjeczki o powymyślanych paringach od których się aż roi na wszystkich fp o HP, to coś wyjątkowego, niepowtarzalnego .. Fajnie by było gdybyście dodali więcej podkładów muzycznych, było by ciekawiej ;)) :D /Marta Hofman

    OdpowiedzUsuń