niedziela, 4 sierpnia 2013

Czyżby Czarny Pan powrócił?

Z wiarygodnych źródeł wiemy o pewnym wykroczeniu, które miało miejsce w Hogwarcie. Obecna Pani Dyrektor, Profesor McGonagall ukarała grupkę uciekinierów, którzy udali się po ciszy nocnej do Zakazanego Lasu.
Cel ich wyprawy jest nam nie znany. Uciekinierzy nie powiedzieli z jakimi zamiarami się tam udali. Zostali przyłapani przez woźnego szkoły, Pana Filcha.
Całe zajście nie było by zaskakujące, gdyby nie skład grupy. Jak się okazało pewnego rodzaju szefem, był tam syn aurora Harrego Pottera, który niegdyś pokonał Voldemorta, a nawet w czasach współczesnych dalej jest nazywany Chłopcem Który Przeżył.
Jak wiemy Harry Potter wraz z przyjaciółmi często wymykał się do Tajemniczych Komnat, Wrzeszczącej Chaty czy Zakazanego Lasu. Wiemy również, że były to środki prowadzące do pokonania Tego Którego Imienia Nie Można Było Wypowiadać.
Czy Czarny Pan wrócił? Czy Albus wraz z przyjaciółmi idzie w ślady Wspaniałej Trójki?
Redaktorka Puchonka

5 komentarzy:

 1. A co niby Filch miałby robić w Zakazanym Lesie po ciszy nocnej? On jest przecież woźnym. Lepiej byłoby napisać, że nakrył ich Hagrid -,-. A poza tym powtarzają ci się słowa i zdania są niespójne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmmm... a nakrycie ich jak wracali do szkoły? Hagrid? I Hagrid by ich wydał? śmiech warte :) niespójne... mm, oczywiście, ocenę celującą z polskiego osiągnęłam budowaniem niespójnych zdań :) dziękuję ;*

   Usuń
 2. aaa i przecież Albus poszedł do Hogwartu w 2017 roku ale okej

  OdpowiedzUsuń