sobota, 3 sierpnia 2013

CIĄG DALSZY WYWIADU. 
G: Każdy z nas wierzył w Harrego, nikt nie podejrzewał, że uciekł. Byliśmy w pełni świadomi tego, że walka będzie miała miejsce. Niby byliśmy przygotowani, ale kiedy to się zaczęło... Pojawiły się ofiary... Nasi przyjaciele ginęli, a jedyne co mogliśmy zrobić to rzucać śmiertelne zaklęcia i liczyć na szczęście. Zaślepiała nas chęć zemsty. Myślałem 'Niech odpokutują'. I to chyba to mi pomogło.
R: Chęć zemsty?
G: Tak.
R: Podobno to Ty zabiłeś ostatniego horcrux'a.
G: Nagini? Tak, to byłem ja. Zdobyłem się na odwagę, wiedziałem że to szansa na wygraną. Poprosił mnie o to Harry, ufałem mu i zrobiłem to.
R: Wasza walka dała wolność w świecie czarodziei. Czujesz się jak bohater?
G: Ja bohaterem? [śmieje się rozbawiony] W życiu. Czy ja zrobiłem coś szczególnego? Nie sądzę. Walczył każdy z nas. Walczyliśmy o wolność, dobro i za naszych poległych w walce. Walczyłem o dumę moich rodziców, babci i przyjaciół. Wygraliśmy, a jedyne co czuję to satysfakcja. Ogromna satysfakcja.
R: Skieruję do Ciebie ostatnie pytanie. Czy jesteś szczęśliwy? Tu gdzie jesteś? Z ludźmi z którymi jesteś?
G: Szczęśliwy? Myślę, że tak. Szczęście daje mi moja urocza żona, kapryśne dziecko, wierni przyjaciele i wymarzona praca. Czy jestem spełniony? Nie wiem. Jeszcze dużo przede mną, dużo do zrobienia. Kiedy poczuję się spełniony, Ty pierwsza się dowiesz.
R: To wielki zaszczyt dla mnie. Życzę Ci szczęścia i pomyślności. Dziękuję za wywiad w imieniu moim i reszty załogi Proroka Codziennego. Mam nadzieję, że to nie nasze ostatnie spotkanie. Dziękuję.
G: Ja również dziękuję. Do widzenia.

Redaktorka Puchonka.
Wybieram się w kolejną podróż, w celu otrzymania następnego wywiadu.
Kto tym razem?

6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy blog ^^ Dawno nie czytałam czegoś takiego. Nie przejmujcie się hejtami i piszcie dla tych którym się to bardzo podoba :)
  Pozdrawiam
  Vivien Nox

  OdpowiedzUsuń
 2. "kiedy poczuję się spełniony Ty pierwsza się dowiesz" HAHAHHA jaka sugestia :DDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe, wiedziałam, że jak to napiszę to ktoś skojarzy... xDD /redaktorka Puchonka

   Usuń
 3. Tylko że N. nie zabił horkruksa tylko go zniszczył.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta strona jest zaczarowana! gdy czytam inne litery robią się niebieskie

  OdpowiedzUsuń