niedziela, 4 sierpnia 2013

Nowe, magiczne stworzenie

Wiadomość z ostatniej chwili! Jak doniósł nam starszy czarodziej, zostało odkryte nowe, magiczne zwierzę. Tego niepowtarzalnego osobnika znalazła Luna Lovegood z kompanem, Draco Malfoyem, gdy łowili ryby w pobliskim jeziorze. Stworzenie z kształtu przypomina mugolską rybę, ale ma różowe piórka z cekinkami na każdej płetwie. Okazało się, że stwór nosi nazwę Lacjodelfia. Stwierdzono, że posiada dość specyficzne właściwości: jej oczy zmieniają kolor pod wpływem temperatury.Jęcząca Marta już wymyśliła recepturę na magiczne paletki do cieni, która zawiera oczy Lacjodelfi. Dzięki temu składnikowy pomalowane powieki zmieniają kolor. Ten kosmetyk znajdziecie na Pokątnej. Według mnie powinny znaleźć się w każdej kosmetyczne młodej czarownicy!
Kolejnym przykładem na magiczne właściwości jest fakt, iż to stworzenie w kontakcie z powietrzem transmutuje płetwy na kończyny, a skrzela na płuca. Dzięki temu może bez problemu funkcjonować na lądzie. Czy czarodzieje powinni się go bać? Tego do końca nie wiemy.

Niestety nie znamy więcej informacji na temat Lacjodelfi. O kolejnych magicznych właściwościach powiadomimy Was niebawem po dokładnym zbadaniu tego stworzenia.

Redaktorka Proroka Codziennego ~Natka

1 komentarz:

  1. Muszę wypróbować tych cieni w moim makijażowym blogu znalazły by świetne zastosowanie

    OdpowiedzUsuń