środa, 7 sierpnia 2013

Wielki wybuch.

W jednym z polskich miast doszło do wybuchu pewnej nie znanej nam substancji. Miało to miejsce na miejscowym rynku, pełnym mugoli. Temperatura substancji po wybuchu osiągnęła prawie 70 stopni i poparzyła większość znajdujących się tam mugoli, następnie w miejscach poparzeń pojawiło się owłosienie. Włosy które są ścinane, natychmiast odrastają. Mugolski premier powiadomił już naszego o danym zajściu. Gołym okiem widać, że jest to sprawka czarodziei. Podjęto odpowiednie kroki i już wkrótce dowiemy się kto stoi za tym zajściem.
Redaktorka puchonka

8 komentarzy:

 1. Hahah, łysi pewnie nie są zbyt zawiedzeni ^^

  http://endlessbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. O.o Czyżby Śmierciożercy się nudzili ? :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Czarny Pan powrocil?

  OdpowiedzUsuń
 4. TAJNA WIADOMOŚĆ ! HOGWART ISTNIEJE NAZYWA SIE ROSTENIN I ZNAJDUJE SIE W PÓŁNOCNEJ AMERYCE !!! WIEM BO SAM JESTEM UCZNIEM, Z POLSKI ZOSTAŁO WYBRANYCH 10. ISTNIEJĄ CZARY, MY RÓWNIEŻ LATAMY NA MIOTŁACH LECZ NIE MA TAKIEGO CZEGOS JAK ZAKLECIA NIE WYBACZALNE. JEST TYLKO 23 CZAROWNIKÓW CZARNEJ MAGI. MÓWIĘ O TYM BO DORWAŁEM SIĘ NIECHCĄCY DO KOMPUTERA W ROSTENINIE JEST ICH BARDZO MAŁO. DOBRA MUSZĘ KONCZYĆ BO PROFESOR SERWONUS IDZIE ! ODEZWE SIE W 2018 ROKU. ŻEGNAJCIE !

  P.S WYBORY DO SZKOLY SA CO 9 LAT BO TYLE UCZY SIĘ MAGI. NIE ZDRADZĘ SWOJEGO IMIENIA ALE BĘDĘ SIE PODPISYWAŁ SMONUS

  ŻEGNAJCIE ŻYJCIE Z MYŚLĄ, ŻE GDZIEŚ TAM DALEKO DALEKO ISTNIEJE SZKOŁA MAGI. ŻEGNAM. MOŻĘ ZA PARENAŚCIE LAT WYŚLE WAM FILM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurwa. Jesteśmy z tobą!!! Trzymaj się, może przylecisz kiedyś na miotle !

   Usuń
 5. Tusk interweniował? Nie sądzę ._.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hahah, macie naprawdę świetnego bloga :>
  Zapraszam do siebie, jeśli chcecie poczytać:
  http://the-whisper-of-blood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. Jestem czarodziejem półkrwi ,ostatni spacerowałem po parku gdy zauważyłem , pannę Bellatrix Lestrangę i Czarnego Pana czy aurorzy już o tym wiedzą ?

  OdpowiedzUsuń