piątek, 9 sierpnia 2013

Następstwa upałów.

Jak ogólnie wiadomo prawie na całym świecie panuje okropny upał, zarówno w mugolskim i czarodziejskim świecie. My czarodzieje znajdujemy różne sposoby na ochłodę i to wszystko dzięki naszym różdżkom i umiejętnościom.
Jednak nie wszyscy mają tak dobrze... Mugole mdleją na ulicach, trafiają do szpitala poprzez odwodnienie, dostają udarów- to wszystko przez upał, duchotę i wiecznie palące słońce.
Jedna z mugolek, kobieta o imieniu Amelia zemdlała w Nowym Yorku prawie na środku ulicy. Za nią szedł jej mąż(czarodziej), który machnąwszy różdżką ocucił swoją partnerkę.
Zajście zostało zauważone przez kilku przedstawicieli mugoli. Ministerstwo zajęło się już tą sprawą i te wspomnienia zostały zmodyfikowane.
Apelujemy, Czarodzieje! Bądźcie ostrożni ze swoimi czarami!
Redaktorka Puchonka
A TERAZ APEL DO WSZYSTKICH.
Błagam was, pijcie 2 l wody dziennie, odpoczywajcie, nie przebywajcie za dużo na słońcu, bierzcie jakieś witaminy, suplementy diety i wg, wg. Uważajcie na siebie. Mój tata dzisiaj zasłabł i to wszystko przez ten upał. Domyślam się, że każdy z was o tym wszystkim wie, ale jednak będę miała czyste sumienie przypominając Wam o tym.

2 komentarze:

  1. Dla tego jak są te upały to nie wychodzę z domu bo za groźnie jest (w dodatku jak się ma 2 małych dzieci) a jak nad wodę to tylko rano i do godziny góra 14 i z powrotem do domciu

    OdpowiedzUsuń
  2. Już drugi dzień nie ruszam się z domu ;]. Siedzę sobie wygodnie przy wiatraczku, słucham muzyki i przeglądam internety :3. Nawet nie trzeba wstawać! "Accio sok dyniowy i paszteciki" i wszystko w najlepszym porządku.

    OdpowiedzUsuń