niedziela, 18 sierpnia 2013

Pustki w spiżarniach

Przez ostatnie miesiące otrzymywaliśmy zgłoszenia  od gospodyń domowych z różnych stron świata, że z ich spiżarni znikają konfitury śliwkowe. Złodzieje po wkroczeniu do domu zabierają tylko słoiki ze smakołykami. Poszkodowani nie mogą uwierzyć, że złodzieje pokradli im całe zapasy przetworów. Podejrzewamy, że w tę sprawę zamieszani są śmierciożercy. Minister Magii został powiadomiony o tych zdarzeniach. Zapewne Departament Przestrzegania Prawa Czarodziejów niebawem wkroczy do akcji. Czy uda się odzyskać skradzione konfitury? Jeśli wiecie coś na temat tych zdarzeń wysyłajcie sowy do redakcji Proroka Codziennego.

Redaktorka Proroka Codziennego ~Natka

10 komentarzy:

 1. Trzeba powiadomić premiera mugoli, żeby każda gospodyni zabezpieczyła odpowiednio dom!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm... boski blog dziewczyny! W sumie to pierwszy raz trafiłam na coś takiego, ale jest świetne ! Hahaha... zgadzam się z poprzedniczką, niech lepiej szybko go ktoś powiadomi! ;3 Czekam na kolejny artykuł i pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że śliwkowe,a nie truskawkowe :P
  Fajne :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko nie to! Zgadzam się z poprzednikami, niech ktoś go powiadomi :) Oby zostali jak najszybciej przyłapani :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Śmierciożercom widać dżemu na kanapki brakuje, skoro zaczynają już kraść :P

  OdpowiedzUsuń
 6. To dziwne, że śmierciożercy kradną dżem śliwkowy. Widać chyba nie mają co innego do roboty. Także zgadzam się z poprzedniczkami trzeba szybko zawiadomić premiera mugoli, by zajął się tą sprawą. Pozdrawiam redaktorki i życzę weny do pisania kolejnych takich wspaniałych notek. Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. czemu nie piszecie już na blogu? jest świetny i mam nadzieję, że to tylko chwilowa przerwa, bo wasz blog jest świetny i cudownie się go czyta :):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mam taką nadzieje :)

   Usuń