poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Ginny Potter (Weasley) porwana!

Jak donosi najbliższa rodzina - Ginny Potter (z panieńskiego Weasley) została porwana! W tej sprawie wybrałam się z redaktorem Kubą do domu rodzinnego pani Weasley. Cała rodzina z niecierpliwością czeka na jakiś znak o zaginionej.  Harry Potter- jej mąż- jest bardzo załamany. "Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji! Wybrała się tylko na ulicę Pokątną do Magicznej Menażerii aby zakupić dla naszej córki nowego kota! Gdybym tylko wiedział, że tak to się skończy.... Nie puściłbym jej samej! " - mówi dla Proroka Codziennego Harry Potter.  "Ulica Pokątna wydawała się taka spokojna. Aż strach teraz tam zaglądać" -wtrąciła mama zaginionej ze łazami w oczach- pani Molly Weasley.  Najgorzej przeżywają to dzieci : James , Albus oraz Lily. Już cztery dni nie widzieli swojej mamy! "Jeśli ktokolwiek coś słyszał albo wiedział prosimy o kontakt ! Poinformowaliśmy również mugoli o porwaniu osoby." - powiedział zrozpaczony pan Weasley. Również najbliżsi przyjaciele oraz rodzina: Ron Weasley (brat) oraz Hermiona Weasley (z panieńskiego Granger) włączyli się w poszukiwania. Odwiedzają lubiane miejsca pani Ginny. Ale bezskutecznie! Ministerstwo Magii nie wie kto za tym stoi. "Osoba biorąca udział w porwaniu zostanie surowo ukarana" - wygłosił dla Proroka Codziennego Kingsley Shacklebolt- minister magii.

Będziemy na bieżąco informować o tej sprawie! I jedna drobna rada od Proroka Codziennego: uważajcie i miejsce oczy szeroko otwarte!

Redaktorka Proroka Codziennego ~Natka

5 komentarzy:

 1. Mała uwaga: Radziłabym poprawić " Ginny Weasley" na " Ginny Potter", skoro jest zamężna to już nie nosi dłużej panieńskiego nazwiska.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Mała poprawka, bezskutecznie razem ;)
  2. Harry raczej nie udzielałby "wywiadu" do proroka, tylko raczej szukałby Ginny do czasu, aż ją znajdzie, ale to tylko moja opinia.
  3. Miło że wróciliście c:

  OdpowiedzUsuń
 3. Trafiłam na tego bloga (oczywiście, że jest to internetowa wersja gazety!) pierwszy raz i ogromnie cieszę się z tego powodu! Stworzenie i prowadzenie Proroka Codziennego to genialny pomysł. Bedę starała się na bieżąco czytać wasze wpisy (artykuły!).
  Pomysł na ten artykuł jest niezwykle pomysłowy, niecierpliwie czekam na rozwiązanie tej sprawy. :)
  Kilka rad, z których już dwie zostały wymienione: poprawiłabym na Ginny POTTER (można dodać z panieńskiego Weasley), poprawnie jest "bezskutecznie" i fragmnet "Również najbliżsi przyjaciele: Ron Weasley [...]" Hermiona rzeczywiście jest przyjaciółką, ale Rona lepiej określić w artykule jako brata zaginionej. To tyle. ;)

  Już się nie mogę doczekać kolejnego tego typu wpisu. Co z Ginny?!
  Pozdrawiam. C:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błędy poprawione :) Dziękuję za cenne uwagi. Sprawa rozwiąże się jeszcze w tym tygodniu! Zachęcam do zaglądania tu codziennie. Pozdrawiam

   Usuń